Masz pytania?

z chęcią na nie odpowiem

Masz pytania?

FAQ

Spróbuję na nie odpowiedzieć. Jeśli nie znajdziesz  tu odpowiedzi na nurtujące Cię wątpliwości – skontaktuj się ze mną!

Podjęcie decyzji o delegowaniu zadań zupełnie obcej osobie jest bardzo trudne. W końcu, kto zadba o Twoje sprawy lepiej niż Ty. Lepiej na pewno nikt 😊 Jeśli podejmiesz decyzję o współpracy właśnie ze mną, dopełnimy wszelkich formalności, uzgodnimy harmonogram i plan działań, a ja zacznę ten plan realizować.

Szczegółowy cennik współpracy, wykonania strony internetowej czy narysowania notatki wizualnej znajdziesz TUTAJ.

W ramach wykupionego pakietu godzin rozliczam się szczegółowo z każdej minuty. Swoją pracę monitoruję w pliku, do którego masz stały dostęp i na bieżąco wiesz, ile czasu poświęciłam na które zadania oraz ile minut/godzin zostało jeszcze do wykorzystania.

Przy stałej współpracy istnieje możliwość przeniesienia niewykorzystanych minut na kolejny miesiąc. Nie ma jednak możliwości, abym zwróciła pieniądze za niewykorzystaną część pakietu. Pobierając z góry opłatę, podpisując umowę, blokuję odpowiednio swój czas i nie mam wówczas możliwości podjęcia innej współpracy. W sytuacji, gdy nie zostaną mi zlecone zadania lub przekazane materiały do ich wykonania – ten czas przepada, lub przechodzi na kolejny pakiet, jeśli dysponuję jeszcze dodatkowym czasem.

Jeśli tylko moje zobowiązania wobec innych klientów nie będą zagrożone, z przyjemnością podejmę się wykonania kolejnych zadań dla Ciebie. Współprac nie podejmuje się zwykle z dnia na dzień, dlatego więcej niż pewne jest, że będę w stanie wygospodarować extra czas dla Ciebie. Będzie się to jednak wiązało z dodatkowymi kosztami, które uzgodnimy zanim podejmę się realizacji dodatkowych zadań.

Sposób komunikacji ustalamy na początku współpracy. Możemy działać na Asanie, w Excelu online, możesz pisać mi mailowo, czego i na kiedy ode mnie oczekujesz. Możemy również na bieżąco kontaktować się przez Messenger, ale głównie w celu doprecyzowania szczegółów, poinformowaniu o nowym zadaniu na mailu czy Asanie. Możemy organizować spotkania na „Zoomie” podczas których przekażesz mi niezbędne informacje i powiesz o zadaniach do realizacji. Możliwości jest wiele, najważniejsze to dopasować je do naszej współpracy, żeby działać dobrze i skutecznie.

Każde zadanie, które dla Ciebie zrealizuję, przekazuję do akceptacji. Oczekuję, że przedstawisz mi swoje uwagi w ciągu 48h (wyłączając soboty, niedziele i święta), a ja wykonam poprawki najszybciej jak to możliwe. Po tym czasie uznaję swoją pracę za przyjętą bez zastrzeżeń 😊

Każdy Klient i każda współpraca to tak naprawdę indywidualne ustalenia dotyczące terminów i sposobów płatności. Wszystko regulujemy w umowie, którą spisujemy na początku współpracy, przy czym każda współpraca z nową Klientką wiąże się z opłatą z góry za ustalony pakiet. W trakcie dłuższej współpracy możemy regulować te zasady tak, aby były satysfakcjonujące dla obu stron.