Masz pytania?

Z PRZYJEMNOŚCIĄ NA NIE ODPOWIEM

Masz pytania?

FAQ

Spróbuję na nie odpowiedzieć. Jeśli nie znajdziesz  tu odpowiedzi na nurtujące Cię wątpliwości – skontaktuj się ze mną!

Podjęcie decyzji o delegowaniu zadań zupełnie obcej osobie jest bardzo trudne. W końcu, kto zadba o Twoje sprawy lepiej niż Ty. Lepiej na pewno nikt 😊 Jeśli podejmiesz decyzję o współpracy właśnie ze mną, dopełnimy wszelkich formalności, uzgodnimy harmonogram i plan działań, a ja zacznę ten plan realizować.

Szczegółowy cennik współpracy, wykonania strony internetowej czy narysowania notatki wizualnej znajdziesz TUTAJ.

W ramach wykupionego pakietu godzin rozliczam się szczegółowo z każdej minuty. Swoją pracę monitoruję w pliku, do którego masz stały dostęp i na bieżąco wiesz, ile czasu poświęciłam na które zadania oraz ile minut/godzin zostało jeszcze do wykorzystania.

Powiem wprost: przepadają. Podpisując umowę, blokuję odpowiednio swój czas i nie mam wówczas możliwości podjęcia innej współpracy. W sytuacji, gdy nie zostaną mi zlecone zadania lub przekazane materiały do ich wykonania – ten czas przepada, lub w wyjątkowych, uzgodnionych ze mną wcześniej sytuacjach przechodzi na kolejny miesiąc. 

Jeśli tylko moje zobowiązania wobec innych klientów nie będą zagrożone, z przyjemnością podejmę się wykonania kolejnych zadań dla Ciebie. Współprac nie podejmuje się zwykle z dnia na dzień, dlatego więcej niż pewne jest, że będę w stanie wygospodarować extra czas dla Ciebie. Będzie się to jednak wiązało z dodatkowymi kosztami, które uzgodnimy zanim podejmę się realizacji dodatkowych zadań.

Sposób komunikacji ustalamy na początku współpracy. Możemy działać na Asanie, w Excelu online, możesz pisać mi mailowo, czego i na kiedy ode mnie oczekujesz. Możemy również na bieżąco kontaktować się przez Messenger, ale głównie w celu doprecyzowania szczegółów, poinformowaniu o nowym zadaniu na mailu czy Asanie. Możemy organizować spotkania na „Zoomie”, podczas których przekażesz mi niezbędne informacje i powiesz o zadaniach do realizacji. Możliwości jest wiele, najważniejsze to dopasować je do naszej współpracy, żeby działać dobrze i skutecznie.

Każde zadanie, które dla Ciebie zrealizuję, przekazuję do akceptacji. Oczekuję, że przedstawisz mi swoje uwagi w ciągu 48h (wyłączając soboty, niedziele i święta), a ja wykonam poprawki najszybciej jak to możliwe. Po tym czasie uznaję swoją pracę za przyjętą bez zastrzeżeń 😊

Pracuję zazwyczaj od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00. Jednak pamiętaj, że pracuję dla kilku(nastu) osób i nie rzucam wszystkiego na dźwięk telefonu albo maila 🙂 Może się zdarzyć, że nie odczytam od razu wiadomości albo nie odbiorę telefonu, ponieważ akurat pracuję w skupieniu nad innym zadaniem.

Nie jestem dostępna w weekendy, ani święta ustawowo wolne od pracy. Jeśli pracuję w tym czasie, to dlatego, że chcę i mogę, ale traktuj proszę te dni z założenia jako wolne.

Jeśli nie mamy uzgodnionej mojej dyspozycyjności w konkretnych godzinach, nie mam obowiązku być dostępna pod mailem czy telefonem w tych godzinach, które określiłam wyżej. Zobowiązują mnie uzgodnione terminy, nie praca w określonych godzinach.

 

 

Pakiet MINI płatny jest z góry, jeszcze zanim przystąpię do realizacji pierwszego zadania. Jest to pakiet jednorazowy, żebyś mogła ocenić, jak się ze mną pracuje i mogła na tej podstawie podjąć decyzję o dalszej, bardziej rozbudowanej współpracy. Przy współpracach stałych wystawiam fakturę na koniec miesiąca – na uzgodnioną ilość godzin.

Dołącz do mojego newslettera

i otrzymuj bezpłatnie tapety na pulpit, telefon oraz planery do wydruku.