Hej! Bardzo miło mi Cię tu gościć 🙂

Mam na imię Monika i jeśli znajdziemy wspólny język, mogę być Twoją Wirtualną Asystentką. Zajmuję się zdalnym wspieraniem biznesu i mogę zająć się w Twojej Firmie wszystkim tym, czym nie masz czasu lub nie lubisz zajmować się sam. We współpracy stawiam przede wszystkim na… współpracę 🙂 Nie będę Twoim podwładnym, pracownikiem – będę osobą, która ramie w ramię z Tobą będzie działała z korzyścią dla Twojego biznesu i stawiała sobie za cel jego rozwój.

Chcesz współpracować z osobą rzetelną, uczciwą, odpowiedzialną? Taką, która nie przytakuje dla zasady, ale potrafi wyrazić swoje zdanie, podrzucić jakiś pomysł, przyznać się do błędu, jeśli go popełni? Chcesz mieć w swoim zespole osobę, która nie boi się wyzwań, podejmuje czasami ryzyko, uczy się na swoich błędach i wciąż doskonali swoje umiejętności – bo to po prostu lubi? Dla której praca jest nie tylko źródłem utrzymania, ale też przyjemnością (oczywiście, kiedy realizuje zadania, które lubi)? Jeśli tak, to świetnie – prawdopodobnie się dogadamy 🙂

 

Jakie korzyści wynikają ze współpracy z  Wirtualną Asystentką?

Współpracując ze mną możesz realnie zaoszczędzić czas oraz pieniądze i skupić się na strategicznych działaniach rozwijających Twoją Firmę.

Nie jestem w stanie wydłużyć Twojej doby, ale mogę pomóc Ci w realizacji tych codziennych zadań, które są tzw. zadaniami pierdołowatymi. Czyli nudnymi, pracochłonnymi, ale jednak niezbędnymi w funkcjonowaniu Twojego biznesu. Oddelegowując mi część swoich zadań oszczędzasz czas, który możesz przeznaczyć na rozwój swojej firmy lub zachowanie słynnego work-life balance’u. W rezultacie masz więcej czasu dla siebie, rodziny, rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

Decydując się na oddelegowanie części swoich obowiązków oszczędzasz również pieniądze, bo nie płacisz mi pensji. Nie finansujesz moich szkoleń, kursów, nie zapewniasz miejsca ani narzędzi do pracy. Co więcej –  nie opłacasz mojego Zusu, urlopu, zwolnienia chorobowego ani opieki nad dzieckiem. Ja wykonuję zlecone zadania, a Ty otrzymujesz fakturę za wykonaną pracę.

 

Skontaktuj się ze mną