Monika Fabiańska

nowoczesna asystentka

Kim jestem?

Mam na imię Monika i jestem Wirtualną Asystentką. Zajmuję się zdalnym wspieraniem biznesu i mogę zająć się w Twojej Firmie wszystkim tym, czym nie masz czasu lub nie lubisz zajmować się sam. We współpracy stawiam przede wszystkim na... współpracę 🙂 Nie będę Twoim podwładnym, pracownikiem - będę osobą, która ramię w ramię z Tobą będzie działała z korzyścią dla Twojego biznesu i stawiała sobie za cel jego rozwój.

Pomagam niewielkim firmom funkcjonować w biznesie, nie tylko online. Od kwietnia 2019 roku pracuję zdalnie, jako Wirtualna Asystentka. Wykonuję dla swoich klientów przeróżne zadania, którym przyświeca jeden cel – rozwój ich biznesów. Terminowość, uczciwość, rzetelność i zaufanie – na tych fundamentach opieram współpracę i zgodnie z tymi wartościami prowadzę swój biznes.

Zazwyczaj nie przytakuję dla zasady, potrafię wyrazić swoje zdanie, podrzucić jakiś pomysł i przyznać się do błędu. Jeśli chcesz mieć w swoim zespole osobę, która nie boi się wyzwań, podejmuje czasami ryzyko, uczy się na swoich błędach i wciąż doskonali swoje umiejętności - świetnie trafiłaś/eś.  Praca jest dla mnie nie tylko źródłem utrzymania, ale również przyjemnością, dlatego pracuję z ludźmi w atmosferze zrozumienia, szacunku i zaufania.

Twój biznes i jego przyszłość leżą w rękach ludzi, których zatrudniasz

Akio Morita